Škola v přírodě

Škola v přídodě znamená  vždycky velká prožitá dobrodržství, dávku odvahy, samostatnosti. Druháci společně se čtvrtou třídou prožili celý týden v květnu v údolí řeky Oslavy v RS Nesměř u Velkého Meziříčí.

Celý pobyt byl zaměřený na poznávání přírody, lesa, louky, okolí řeky. Zažili dobrodružství při záchraně malého Bobříka a plnili různé úkoly, které byly nutné pro jeho záchranu. Úkoly nebyly jednoduché a byla nutná spolupráce mezi dětmi, velká zdatnost a odolnost. Dětem se hra líbila a všichni nakonec společně našli a zachránili bobříka Pinuse.

Z celého pobytu je zpracovaná pěkná prezentace foto. Zde jen malá ukázka.

tn_obrazek_18077.jpg

tn_obrazek_18075.jpg